Фотозйомка інших товарів

Інтернет-торгівля за останні роки настільки міцно увійшла до нашого життя

, що про походи в магазин ми вже стали забувати і зовсім. Не дивно, ціни в інтернеті, як правило, нижчі, вибір більше і ніякого шуму та черг на касах.
Виділитись серед конкурентів вашому інтернет-магазину допоможе професійна фотозйомка товару для інтернет-магазину. Ви, звичайно ж, можете піти легшим шляхом і використовувати фотографії з сайтів виробників товару, але чим ви тоді відрізнятиметеся від десятків інших магазинів? Фотозйомка товару може проводитись як у студії, так і у замовника. До такої роботи, як правило, не висувається особливих художніх вимог, але фото повинні бути високої якості та певного стандарту.

Обмовте з фотографом необхідний розмір фінальних кадрів, щоб вам не довелося потім самостійно підганяти знімки під вимоги програмної платформи вашого сайту. Захистити свої права на фотографії ви можете, використовуючи водяні знаки з логотипом вашого сайту. Фото для інтернет магазинів зазвичай виконуються на нейтральному білому фоні, але якщо дизайн вашого сайту орієнтований на дотримання певного кольорового стилю, то фон знімка теж повинен відповідати.

Прочитано 1456 раз

Контакты

Компания Predmetka

Харків, Україна

 
(098) 714 31 71

(066) 831 42 31

Email: aliepavlova@gmail.com

О нас

Предметна або каталожна зйомка (Харків) – це найважливіший інструмент просування будь-якого виду продукції.

Instagram Фотосъемка прочих товаров facebook-icon-preview-1-400x400 Фотосъемка прочих товаров